۰۷ اردیبهشت
admin10

پابلو مارتین پائز گاویرا (اسپانیایی: Pablo Martín Páez Gavira‎، تلفظ اسپانیایی: [ˈpa. βlo maɾˈtiŋ ˈpa.eθ ɣaˈβiɾa]؛ زادهٔ ۵ اوت ۲۰۰۴) که با نام گابی (اسپانیایی: Gavi‎،تلفظ [ˈɡaβi]) شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل اسپانیا است که در پست هافبک میانی برای باشگاه فوتبال بارسلونا در لا لیگا و تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی می‌کند.

۰۷ اردیبهشت
admin10

مارکوس آلونسو مندوزا (تلفظ اسپانیایی: [ˈmarkos aˈlonso menˈdoθa]؛ زادهٔ ۲۸ دسامبر ۱۹۹۰) بازیکن فوتبال اهل اسپانیا است که در پست دفاع چپ برای باشگاه فوتبال بارسلونا بازی می‌کند.

۰۷ اردیبهشت
admin10

فرانک یانیک کسیه (فرانسوی: Franck Yannick Kessié‎؛ زادهٔ ۱۹ دسامبر ۱۹۹۶) بازیکن فوتبال اهل ساحل عاج است که در پست هافبک برای باشگاه بارسلونا بازی می‌کند.

۰۷ اردیبهشت
admin10

پدرو گونزالس لوپز (به اسپانیایی: Pedro González López‎؛ زادهٔ ۲۵ نوامبر ۲۰۰۲) بازیکن فوتبال اهل اسپانیا است که در پست هافبک برای تیم بارسلونا در لالیگا و تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی می‌کند.

۰۷ اردیبهشت
admin10

فرنکی دِ یونگ (هلندی: Frenkie de Jong؛ زادهٔ ۱۲ مهٔ ۱۹۹۷) بازیکن حرفه‌ای فوتبال اهل هلند است که در حال حاضر در پست هافبک برای باشگاه فوتبال بارسلونا در لالیگا اسپانیا و همچنین تیم ملی فوتبال هلند بازی می‌کند. دِ یونگ فوتبال حرفه‌ای را از سال ۲۰۱۵ و در باشگاه ویلم دوم آغاز کرد. یک [...]

۰۷ اردیبهشت
admin10

آنسومانه "آنسو" فاتی ویرا(انگلیسی: Anssumane "Ansu" Fati Vieira؛ زادهٔ ۳۱ اکتبر ۲۰۰۲) بازیکن فوتبال حرفه‌ای بارسلونا در پست مهاجم است. فاتی متولد گینه بیسائو، تابعیت اسپانیا را از طریق اعطای تابعیت به دست آورد و واجد شرایط نمایندگی اسپانیا در سطح بین‌المللی است. وی در سال ۲۰۱۳ به آکادمی جوانان باشگاه فوتبال بارسلونا پیوست. اولین [...]

۰۷ اردیبهشت
admin10

فران تورس (به اسپانیایی: Ferran Torres‎؛ زادهٔ ۲۹ فوریه ۲۰۰۰) بازیکن فوتبال اهل اسپانیا است که در پست وینگر چپ یا وینگر راست برای باشگاه فوتبال بارسلونا در لالیگا بازی می‌کند.

۲۷ فروردین
admin10

اریک گارسیا مرتنز(متولد ۹ ژانویه ۲۰۰۱ - بارسلون) بازیکن فوتبال اهل اسپانیا است که در پست مدافع میانی برای باشگاه فوتبال بارسلونا در لالیگا اسپانیا بازی می‌کند. او که محصول آکادمی لاماسیا بارسلونا است، سه فصل اول دوران حرفه‌ای خود را در منچسترسیتی گذراند و با این تیم عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلستان در فصل [...]

۲۷ فروردین
admin10

رونالد فدریکو آرائوخو داسیلوا (زاده ۷ مارس ۱۹۹۹) یک فوتبالیست حرفه‌ای اروگوئه‌ای است که به عنوان دفاع مرکزی برای باشگاه فوتبال بارسلونا و همچنین در تیم ملی اروگوئه بازی می‌کند.

۲۷ فروردین
admin10

ژول کونده (فرانسوی: Jules Koundé‎؛ زادهٔ ۱۲ نوامبر ۱۹۹۸) بازیکن فوتبال حرفه‌ای فوتبال فرانسوی است که به عنوان مدافع برای باشگاه فوتبال بارسلونا در لالیگا و تیم ملی فرانسه بازی می‌کند.