سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برتری مقابل شمس آذر قزوین را برای تیمش واجب و حساس دانست.

یحیی گل‌محمدی پس از برتری ۲ بر یک پرسپولیس مقابل شمس‌آذر در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: سه امتیاز خیلی مهمی برای ما بود. با توجه به اینکه در زمین خودمان بازی می‌کردیم و شرایط جدول به شکلی بود که نیاز به برد داشتیم، باید این ۳ امتیاز را می‌گرفتیم. شرایط برای ما سخت بود اما کسب ۳ امتیاز خیلی واجب و حساس بود. خوشحالیم در این بازی خیلی سخت که با اخراج علی نعمتی، سخت‌تر هم شد، پیروزی را به دست آوردیم. حریف امروز پرسپولیس تیم خوب و مقتدری بود که فوتبال خیلی زیبایی بازی کرد.

*از بازی‌های شمس آذر یاد می‌گیرم

وی افزود: به همه اعضای کادر فنی و بازیکنان شمس‌آذر به خاطر داشتن تیمی یکدست و تاکتیکی تبریک می‌گویم. بازی‌های زیادی را از این تیم دیده‌ام و خودم از بازی‌های شمس‌آذر یاد گرفتم و می‌گیرم. واقعاً فوتبال خوبی ارائه می‌دهند. دوندگی زیادی دارند و به نظرم این تیم شاید بتواند جام حذفی را ببرد یا حتی سهمیه آسیایی کسب کند.

*در دیدار قبلی حداقل باید ۳ پنالتی برای ما می‌گرفتند

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد:‌ از طرفی بازیکنان ما با توجه به اینکه تحت فشار خیلی زیادی بودند به ویژه در دو بازی اخیر که اشتباهات داوری زیادی علیه پرسپولیس رخ داد با VAR یا بدون آن اذیت شدیم. در دیدار قبلی باید دست کم سه پنالتی ما را می‌گرفتند که نگرفتند. گل دوم استقلال خوزستان هم کاملاً خطا بود. داور چهارم و کمک داور به امیر عرب براقی گفتند آن صحنه خطا است اما او ادامه بازی داد. اتفاقات و اشتباهات عجیب و غریبی در آن مسابقه رخ داد. شرایط زمین و سنگ‌ پرتاب کردن طرفداران و شرایط مسابقه دیگر جای بحث ندارد. در نیمه اول آن بازی فقط ۳۹ دقیقه بازی کردیم هرچند آن مسابقه ۲ ساعت طول کشید اما در کل ۸۳ دقیقه بازی شد. به این مسئله هیچ اشاره‌ای نشد. صحنه‌های دیگر در برنامه‌های فوتبالی تلویزیون نشان ندادند.

*۴ امتیاز مهم را از ما گرفتند

گل‌محمدی گفت: مقابل استقلال هم دیدیم با وجود استفاده از VAR جه اتفاقاتی رخ داد ۴ امتیاز مهم را راحت از ما گرفتند. وقتی چنین اتفاقی برای پرسپولیس می‌افتد فشار زیادی به مربیان و مجموعه تیم وارد می‌شود اما متأسفانه هیچکس نیست که در مورد این مسائل توضیح بدهد. تا قانع شویم. هرچند توضیح خاصی ندارند که ارائه بدهند.

*سکوت برای این اتفاقات راه علاج نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *